Kullanım Koşulları

HAVAN TOPU WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

1- Ziyaretçiler blogun sağını solunu kurcalayamaz, blog üzerinde herhangi bir tahribat yaratamaz, blogun orasını burasını mıncıklayamaz. Bunları yapanlar tespit edildiği takdirde meme uçlarından vinçle Taksim Meydanı'nda sallandırılacaklar, "Bi daa yapacan mı layn!?" denilerek sözlü akitleri alınacaktır.

2- Ziyaretçiler blogda yayımlanan herhangi bir yazıya gülmeme hakkına sahiptirler. Fakat ziyaretçilerin "gomik olmamış la bu." diyerek çemkirme hakları yoktur. Çemkirenler hakkında kara kaplı kitabımızın 322. sayfasında yer alan ifadeye göre, aleyhlerinde dedikodu başlatılacak, "Bez Bebek ve Selena'yı izliyomuş." denilerek iyice çirkefleşilecektir.

3- Havan Topu web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğu tartışılamayacak derecede yalandır, dolandır. Burda verilen bilgilere dayanılarak yaşamlarını idame ettirmeye çalışacak insanların hayatlarında çıkabilecek sorunlardan(dayak, gözyaşartıcı sprey, biber gazı) Havan Topu yazarları sorumlu değildir.

4- Ziyaretçilerin blogda tıklayacakları herhangi bir şeyden doğabilecek sorunlardan da Havan Topu yazarları sorumlu değildir. Havan Topu yazarları, "Tıklanacak yer var, tıklanmayacak yer var." diyerek bu konudaki fikirlerini gayet açık ve seçik beyan etmişlerdir.

5- Telif hakları konusunda çıkabilecek herhangi bir uyuşmazlıkta muhatap alınacak kurum Beş Kardeşler Kebap Salonu'dur. Bir buçuk porsiyon adana yiyip karnımızı doyurarak, sorunu daha doymuş bir şekilde çözebiliriz.

6- Blogdan izinsiz şekilde alınan her yazı, çalan kişiye beddua olarak geri dönecektir. Havan Topu yazarları, yazı çalıcı kimseleri ifşa etmeyi pek bir sever, bu olay onların orgazma ulaşmasına olanak sağlar.

7- Havan Topu web sitesinin başka bir yerde şubesi yoktur. Zaten Havan Topu kebapçı mıdır ki başka yerde şubesi olsundur.

8- Bu sözleşmeyi başından sonuna kadar okuyan herkes artık Havan Topu'nun zimmetli okurudur. Başka bir blogu okumaya başladıkları görüldüğünde o lanet olasıca kıçları tekmelenmek suretiyle cezalandırılacaklardır.

1 yorum:

  1. Kebapçı değildir ama (C)Almak öyle normalleşti ki ilerde öz hakiki havan topu diye bir blog çıksa şaşmam ;)
    Kurallar okunmuştur ;)

    YanıtlaSil